RENEA shtrin në tokë dy të “fortët” me makina luksoze

Durrësi

RENEA shtrin në tokë dy të “fortët” me makina luksoze

Më: 20 korrik 2021 Në ora: 18:49
Pamje nga videoja

Forcat Speciale RENEA kanë vënë në pranga dy persona në Durrës, por ende nuk ka detaje për identitetin e tyre.

Siç mund të shihni në videon e mëposhtme, efektivët e maskuar dhe armatosur rëndë, shtrijnë përtokë dy “të fortët”.

Ndërsa në disa momente i qëllojnë me shkelma dhe me grushte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Ata janë arrestuar pranë një makine luksoze..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat