Parashutisti bie në detin e Durrësit, ja si e ndihmojnë pushuesit e plazhit

Durrësi

Parashutisti bie në detin e Durrësit, ja si e ndihmojnë pushuesit e plazhit

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 21:41
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një parashutist ka humbur kontrollin ditën e sotme dhe për pasojë ka rënë në ujërat e detit Adriatik.

Mësohet se parashutisti ka rënë në bregdetin e Durrësit, duke trembur edhe pushuesit e tjerë dhe ka rrezikuar të mbytet.

Në ndihmë të parashutistit kanë shkuar pushues, të cilët kanë arritur që ta shpëtojnë.

Image

Ata e kanë nxjerrë nga uji dhe i kanë dhënë ndihmën e parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat