Shpërthen bombola me gaz në Durrës, ​dy të plagosur

Durrësi

Shpërthen bombola me gaz në Durrës, ​dy të plagosur

Më: 4 gusht 2021 Në ora: 21:39
Foto ilustrim

Dy persona kanë mbetur të plagosur pasi një bombol gazi ka shpërthyer sonte në banesën e tyre, në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:40 në zonën e Plazhit dhe 54-vjeçari I.K. dhe 52-vjeçarja E.K. janë dërguar në spital për trajtim mjekësor, njofton Policia shqiptare.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat