Dosjet që u grabitën në Prokurorinë e Durrësit, të zyrtarëve të korruptuar - Bota Sot
Dosjet që u grabitën në Prokurorinë e Durrësit, të zyrtarëve të korruptuar

Durrësi

Dosjet që u grabitën në Prokurorinë e Durrësit, të zyrtarëve të korruptuar

Më: 24 maj 2018 Në ora: 08:30
Ilustrim

Grabitësit që kanë hyrë me forcë gjatë natës në Prokurorinë e Durrësit kanë synuar zyrën e prokurorit që po hetonte dosjet e korrupsionit të zyrtarëve, Afrim Shehut.

Krerët e Policisë së Durrësit dhe hetuesit kanë zbarkuar prej disa orësh në këtë institucion dhe kanë nisur hetimet.

Paraprakisht është vërejtur se janë synuar në mënyrë specifike, dosjet e disa zyrtarëve që po hetohen për shpërdorim detyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera