Helmohen 10 punonjëse të një firme fasonerie, me urgjencë drejt spitalit - Bota Sot
Helmohen 10 punonjëse të një firme fasonerie, me urgjencë drejt spitalit

Durrësi

Helmohen 10 punonjëse të një firme fasonerie, me urgjencë drejt spitalit

Më: 26 maj 2018 Në ora: 14:45
Foto ilustrim

Helmohen punonjëset e një fasonerie në Durrës, përfundojnë në urgjencën e Spitali.

Sipas raportimeve të Fax News raportohet se, 10 gra kanë ndjerë shqetësime si marrje mendsh dhe të vjella gjatë orarit të punës, ndërsa pas përkeqësimit janë nisur për mjekim drejt urgjencës së spitalit rajonal në Durrës.

Ende nuk dihen shkaqet, por mësohet se policia pas marrjes së informacionit  ka nisur hetimet për zbardhjen e tyre.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera