Plazh në shi! Durrës, mbyllen çadrat pas rrebeshit, por pushuesit nuk ikin - Bota Sot
Plazh në shi! Durrës, mbyllen çadrat pas rrebeshit, por pushuesit nuk ikin

Durrësi

Plazh në shi! Durrës, mbyllen çadrat pas rrebeshit, por pushuesit nuk ikin

Më: 25 qershor 2018 Në ora: 20:35
Foto nga vendi i ngjarjes

Reshjet e shumta të shiut përfshinë këtë pasdite edhe zonat bregdetare.

Çadrat u mbyllën në plazhin e Durrësit, por pushuesit nuk u larguan dhe vijuan të lahen edhe në shi, siç mund ta shihni edhe nga pamjet e sjella në Top Channel.

Sinoptikanët thonë se moti i paqëndrueshëm do të na shoqërojë edhe këtë javë, ku reshjet e shiut do të jenë të pranishme në pjesë të ndryshme të ditës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...