Bjondia nga Durrësi denoncon makinën e vjedhur, më pas zbulohet e vërteta shokuese - Bota Sot
Bjondia nga Durrësi denoncon makinën e vjedhur, më pas zbulohet e vërteta shokuese

Durrësi

Bjondia nga Durrësi denoncon makinën e vjedhur, më pas zbulohet e vërteta shokuese

Më: 27 qershor 2018 Në ora: 21:11
Foto ilustrim

Një vajzë e re në Durrës i është drejtuar disa ditë më parë policisë së Durrësit pasi pretendonte se i kishin vjedhur makinën.

Vajza në fjalë me inicialet Sh.H., ka kallëzuar në polici rreth orës 10:00 se i kanë vjedhur makinën tip “Peugeot”.

Pas hetimeve, policia bëri me dije se makinë e të resë nuk ishte vjedhur nga hajdutët.

Vetë vajza është drejtuar pastaj në polici ku ka deklaruar se e ka gjetur makinën dhe se nuk ia kishin vjedhur, thjesht ajo kishte harruar vendin ku e kishte parkuar atë.

Materialet për çështjen në fjalë iu referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për vlerësim.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera