Durrës, zjarr në katin e dytë të një banese - Bota Sot
Durrës, zjarr në katin e dytë të një banese

Durrësi

Durrës, zjarr në katin e dytë të një banese

Më: 3 korrik 2018 Në ora: 21:48
Banesë në Durrës

Një banesë në Durrës, në rrugën “Vasil Mici”, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së martës.

Burime nga shërbimi zjarrfikës kanë bërë të ditur se zjarri ka qenë aksidental dhe shkak është bërë hekuri i rrobave i harruar në prizë.

Flakët janë vënë në kontroll nga zjarrfikësit, ndërsa fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera