Plazhi i Durrësit te fotot e javës të CNN - Bota Sot
Plazhi i Durrësit te fotot e javës të CNN

Durrësi

Plazhi i Durrësit te fotot e javës të CNN

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 13:50
Plazhi i Durrësit

Gjiganti mediatik ndërkombëtar CNN ka përzgjedhur një foto të plazhit të Durrësit për të ilustruar plazhet plot me njerëz në këtë valë të nxehti që ka përfshirë gjithë Europën.

“Këtë javë plazhi i Durrësit është mbushur me çadra”, shkruan CNN, ndërsa ilustron me foton e plazhit të Durrësit.

“Europa po përjeton një valë të nxehti ku temperaturat kanë shënuar shifra rekord në disa vende dhe kanë shkaktuar zjarre masive nga Greqia në Suedi”, vijon gjiganti mediatik.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera