Kapet i kërkuari ndërkombëtar në Durrës - Bota Sot
Kapet i kërkuari ndërkombëtar në Durrës

Durrësi

Kapet i kërkuari ndërkombëtar në Durrës

Më: 28 shtator 2018 Në ora: 16:35
Kapet i kërkuari ndërkombëtar në Durrës

Një 46-vjeçar është kapur në Durrës, i kërkuar ndërkombëtar nga autoritetet italiane.

Ermal (Alberto) Daci nga Tirana, u arrestua në portin e Durrësit duke hyrë në Shqipëri. Ai është dënuar me 10 vite e 11 muaj burgim nga Gjykata e Apelit të Napolit në Itali.

Ermal Daci është i dënuar për shfrytëzim prostitucioni, rrëmbim personi dhe marrëdhënie seksuale me dhunë. 46-vjeçari i arrestuar në vendin tonë do të ekstradohet në Itali për të vuajtur dënimin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...