Durrësi pa drita, OSHEE: Po punohet për rikthimin e energjisë - Bota Sot
Durrësi pa drita, OSHEE: Po punohet për rikthimin e energjisë

Durrësi

Durrësi pa drita, OSHEE: Po punohet për rikthimin e energjisë

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 22:46
Ilustrim

Disa zona në qytetin e Durrësit kanë mbetur pa energji elektrike.

Shkak është bërë një defekt në nënstacionin elektrik në Shkozet, e për pasojë kanë mbetur në errësirë qyteti i Durrësit, zona e plazhit si dhe porti.

OSHEE njofton se ekipet e punës kanë dalë menjëherë në terren për të eliminuar avarinë dhe për të rikthyer më pas furnizimin normal me energji në zonat e prekura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera