LIVE: Lansohet Pogrami për Reforma në Ekonomi 2020-2022 - Bota Sot
LIVE: Lansohet Pogrami për Reforma në Ekonomi 2020-2022

Ekonomi

LIVE: Lansohet Pogrami për Reforma në Ekonomi 2020-2022

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 09:33
Pamje nga takimi

Ministri i Financave, Bedri Hamza njëherit dhe udhëheqësja e Zyrës së BE-së, Nataliya Apostolova hapin takimin lansues për hartimin e Programit për reforma në ekonomi 2020-2022.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...