Shqyrtohet raporti vjetor i BQK-së - Bota Sot
Shqyrtohet raporti vjetor i BQK-së

Ekonomi

Shqyrtohet raporti vjetor i BQK-së

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 07:34
BQK

Anëtarët e Komisionit për Buxhet dhe Financa sot do të mblidhen për një takim të rregullt.

Si pikë e rëndit të ditës është shqyrtimi i raportit vjetor të Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës për vitin 2018.

Mbledhja e Komisionit për Buxhet dhe Financa do të mbahet me fillim prej orës 11:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...