Në Ditën e Gruas, kryeministri Hoti nënshkruan marrëveshje më përfitueset e bizneseve të vogla

Ekonomi

Në Ditën e Gruas, kryeministri Hoti nënshkruan marrëveshje më përfitueset e bizneseve të vogla

Më: 7 mars 2021 Në ora: 17:51
Avdullah Hoti

Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti, të hënën do të nënshkruaj marrëveshje me përfitueset e bizneseve të vogla Grave nga Programi i Rimëkëmbjes Ekonomike.

Kjo është bërë e ditur nga njoftimi i Zyrës së Kryeministrit.

Dhe, do të bëhet pikërisht në ditën e Gruar, 8 Marsin.

“Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti merr pjesë në aktivitetin “Shënimi i 8 Marsit- Dita Ndërkombëtare e Gruas”, me ç’rast do të bëhet edhe nënshkrimi i marrëveshjeve me përfitueset e bizneseve të vogla të Grave nga Programi i Rimëkëmbjes Ekonomike  2021 – Masa 4, Faza e dytë”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat