Njihuni me Këmbimin Valutor, 10 prill 2021

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 10 prill 2021

Më: 10 prill 2021 Në ora: 07:40
Ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Euroja dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje të lehtë.


Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 103.1                   Shitet 103.8

Euro:                                    Blihet 122.7                    Shitet 123.3

Paundi Britanik :                  Blihet 141.2                    Shitet 142.5

Franga Zviceriane:               Blihet 111                    Shitet 111.9

Image
Këmbimin Valutor
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat