Njihuni me Këmbimin Valutor, 16 prill 2021

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 16 prill 2021

Më: 16 prill 2021 Në ora: 07:50
Ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Euros. Ndërkohë Paundi Britanik dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje të lehtë.


Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 102.5                   Shitet 103.2

Euro:                                    Blihet 122.8                 Shitet 123.3

Paundi Britanik :                  Blihet 141                      Shitet 142

Franga Zviceriane:               Blihet 110.7                      Shitet 111.5

Image
Këmbimin Valutor
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat