Njihuni me këmbimin valutor, 18 prill 2021

Ekonomi

Njihuni me këmbimin valutor, 18 prill 2021

Më: 18 prill 2021 Në ora: 07:52
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Franga Zvicerane dhe Euros.

Ndërkohë Paundi Britanik dhe ka shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 102.4                     Shitet 103.2

Euro:                                    Blihet 122.8                     Shitet 123.3

Paundi Britanik :                  Blihet 141.2                      Shitet 142.2

Franga Zviceriane:               Blihet 110.9                        Shitet 111.8

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat