Njihuni me Këmbimin Valutor, 30 prill 2021

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor, 30 prill 2021

Më: 30 prill 2021 Në ora: 07:37
Ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundit Britanik dhe Euros.

Ndërkohë Dollari dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 101.5                     Shitet 102.3

Euro:                                    Blihet 123                     Shitet 123.5

Paundi Britanik :                  Blihet 141.2                     Shitet 142.1

Franga Zviceriane:               Blihet 111                      Shitet 111.9

Image
Këmbimin Valutor
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat