Njihuni me Këmbimin Valutor

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 07:48
Ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie Euros dhe Frangës Zvicerane.

Ndërkohë Paundi Britanik dhe Dollari kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 102.3                       Shitet 103.2

Euro:                                    Blihet 122.4                     Shitet 123

Paundi Britanik :                  Blihet 142.4                       Shitet 143.3

Franga Zviceriane:               Blihet 111.6                       Shitet 112.5

Image
Këmbimin Valutor
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat