Këmbimi Valutor, 04 Korrik 2021

Ekonomi

Këmbimi Valutor, 04 Korrik 2021

Më: 4 korrik 2021 Në ora: 07:57
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie Euros dhe Dollarit, ndërkohë Paundi Britanik e Franga Zvicerane kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 102.9                       Shitet 103.6

Euro:                                    Blihet 122.2                       Shitet 122.7

Paundi Britanik :                   Blihet 141.9                       Shitet 142.7

Franga Zviceriane:                Blihet 111.3                       Shitet 112.1

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat