Njihuni me Këmbimin Valutor për sot

Ekonomi

Njihuni me Këmbimin Valutor për sot

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 08:36
Ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit dhe Paundit Britanik ndërsa Euro dhe Franga Zvicerane nuk kanë ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 103.2                            Shitet 103.8

Euro:                                    Blihet 121.8                             Shitet 122.4

Paundi Britanik :                  Blihet 141.2                           Shitet 142.4

Franga Zviceriane:               Blihet 111.8                            Shitet 112.8

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat