Këmbimi Valutor, 12 Shtator 2021

Ekonomi

Këmbimi Valutor, 12 Shtator 2021

Më: 12 shtator 2021 Në ora: 07:22
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit dhe Paundit Britanik, ndërkohë që Euroja dhe Franga Zvicerane nuk kanë pësuar ndryshime.  

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 102.4                                    Shitet 103.2

Euro:                                   Blihet 121.4                                    Shitet 122

Paundi Britanik :                  Blihet 141.5                                    Shitet 142.5

Franga Zviceriane:               Blihet 111.3                                    Shitet 112.3

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat