Trusti me njoftim me rëndësi për qytetarët

Ekonomi

Trusti me njoftim me rëndësi për qytetarët

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 23:52
Foto ilustrim

Fondi i Kursimeve Pensionale te Kosovës, ka njoftuar se më 25 dhe 26 shtator 2021, do të bëhen ndërhyrje teknike në infrastrukturën digjitale të institucionit, me arsye të përmirësimeve e testimeve teknologjike.

Si rezultat i kësaj, këto dy ditë do të ketë shkëputje të kohëpaskohshme të shërbimit të uebfaqes dhe portalit eTrusti.

Njoftimi i plotë:

Njoftim për uebfaqen dhe eTrustin

Njoftojmë kontribuuesit dhe publikun e gjerë se këtë fundjavë, më 25 dhe 26 shtator 2021, do të bëhen ndërhyrje teknike në infrastrukturën digjitale të institucionit, me arsye të përmirësimeve e testimeve teknologjike. Si rezultat i kësaj, këto dy ditë do të ketë shkëputje të kohëpaskohshme të shërbimit të uebfaqes dhe portalit eTrusti.

Ju falënderojmë paraprakisht për mirëkuptimin!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat