Këmbimi Valutor, 03 Tetor 2021

Ekonomi

Këmbimi Valutor, 03 Tetor 2021

Më: 3 tetor 2021 Në ora: 07:34
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, Frangës Zvicerane, Paundit Britanik dhe Euros.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                               Blihet 104.5                                       Shitet 105.3

Euro:                                  Blihet 121.3                                       Shitet 121.8

Paundi Britanik :                Blihet 141                                         Shitet 142.3

Franga Zviceriane:             Blihet 112                                        Shitet 112.8

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat