Këmbimi Valutor, 10 Tetor 2021

Ekonomi

Këmbimi Valutor, 10 Tetor 2021

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 08:08
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, dhe Paundit Britanik ndërkohë Euroja ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 104.5                                       Shitet 105.2

Euro:                                    Blihet 121                                          Shitet 121.7

Paundi Britanik :                Blihet 141.6                                      Shitet 142.6

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat