Rikallo raporton për dëmet e shkaktuara nga shiu - Bota Sot
Rikallo raporton për dëmet e shkaktuara nga shiu

Ekonomi

Rikallo raporton për dëmet e shkaktuara nga shiu

Nga: H.O. Më: 10 korrik 2018 Në ora: 06:14
Nenad Rikallo

Ministri I Bujqësisë, Nenad Rikallo sot do të raportoj para Komisionit për Bujqësi, Pylltari, Zhvillim Rural, Mjedis dhe Planifikim Hapësinor.

Ministri Rikallo do të raportoj sot për dëmt e fundit në Kosovë që janë shkaktuar nga reshjet e shiut./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera