Ja cilët janë vendet më të sigurta në Europë - Bota Sot
Ja cilët janë vendet më të sigurta në Europë

Evropë

Ja cilët janë vendet më të sigurta në Europë

Më: 30 janar 2019 Në ora: 10:18
Foto

Të paktën një herë në jetë do të na duhet të udhëtojmë të vetëm, pa familjen apo grupin tonë shoqëror.

Europa është një nga vendet më të mira për të udhëtuar, fluturimi nuk është i gjatë dhe njerëzit janë mjaft miqësorë.

Udhëtime për punë apo argëtim, më poshtë do të gjeni një listë me vendet më të sigurta për të udhëtuar nëse jeni një udhëtar i vetëm.

Copenhagen,Berlin, Dublin, Reikiavik,Viena,Prage,Paris

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...