Stamboll, shembet një ndërtesë gjashtë katëshe - Bota Sot
Stamboll, shembet një ndërtesë gjashtë katëshe

Evropë

Stamboll, shembet një ndërtesë gjashtë katëshe

Më: 6 shkurt 2019 Në ora: 15:29
Ilustrim

Një ndërtesë gjashtë katëshe është shembur në Stamboll.

Një ndërtesë gjashtë katëshe u shemb në lagjen Kartan në pjesën aziatike të Stambollit, raporton AA.

Në vendin e shembjes së ndërtesës kanë mbërritur një numër ekipesh policore, ambulanca dhe zjarrfikës. Në vijim është sigurimi i zonës dhe kërkimet në rrënoja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...