Moti i keq i merr jetën tre personave në Itali - Bota Sot
Moti i keq i merr jetën tre personave në Itali

Evropë

Moti i keq i merr jetën tre personave në Itali

Më: 23 shkurt 2019 Në ora: 14:12
Foto Ilustrim

Moti i keq ka përfshirë disa vende të Europës, mes tyre edhe Italinë. Mediat italiane bëjnë të ditur se deri më tani të paktën 3 persona kanë humbur jetën si pasojë e motit të keq.

Shkak i vdekjes së tyre janë bërë aksidentet e ndodhur si pasojë e erërave të forta, ku dy persona i ka zënë një mur dhe një tjetër e ka zënë një pemë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...