Pesë persona të vdekur nga një zjarr në Gjermani - Bota Sot
Pesë persona të vdekur nga një zjarr në Gjermani

Evropë

Pesë persona të vdekur nga një zjarr në Gjermani

Më: 2 mars 2019 Në ora: 14:01
Foto ilustrim

Ende nuk dihet shkaku i shpërthimit të zjarrit ndërsa në mesin e të vdekurve janë një grua dhe 4 fëmijë

Të paktën 5 persona humbën jetën nga shpërthimi i zjarrit në një ndërtesë në qytetin Nuremberg të Gjermanisë

Policia thotë se zjarri shpërtheu në një ndërtesë të vogël banimi. Ata konfirmuan se 5 persona e kanë humbur jetën, përfshirë një grua dhe 4 fëmijë. Katër persona të tjerë u shtruan në spital.

Arsyeja e shpërthimit të zjarrit ende nuk dihet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...