Tre të vdekur pas një shpërthimi në hotelin e Irlandës së Veriut - Bota Sot
Tre të vdekur pas një shpërthimi në hotelin e Irlandës së Veriut

Evropë

Tre të vdekur pas një shpërthimi në hotelin e Irlandës së Veriut

Më: 18 mars 2019 Në ora: 10:33
Ilustrim

Tre të rinj vdiqën të dielën në një incident në një ngjarje të Ditës së Shën Patrikut në një hotel në Cookstown, Irlandën e Veriut, tha policia pasi ata u thirrën në vendin e ngjarjes në mes të raporteve të një shpërthimi jashtë një disko, shkruan Reuters.

Tre adoleshentë - një vajzë 17-vjeçare, një djalë 17-vjeçar dhe tjetri 16-vjeçar - vdiq, ndërsa një vajzë tjeter 16-vjeçare është në gjendje stabile në spital, tha Shërbimi Policor i Veriut Irlandë në një deklaratë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...