Dy policë u plagosën pasi gjuajtën njëri-tjetrin në aeroportin turk - Bota Sot
Dy policë u plagosën pasi gjuajtën njëri-tjetrin në aeroportin turk

Evropë

Dy policë u plagosën pasi gjuajtën njëri-tjetrin në aeroportin turk

Më: 26 mars 2019 Në ora: 15:26
Ilustrim

Dy oficerë policie u dërguan në spital pas gjuajtën njëri-tjetrin pas një diskutimi në një aeroport në provincën qendrore turke të Kayseri të martën, njoftoi transmetuesi NTV dhe mediat e tjera, shkruan Reuters.

Policia ka marrë masat shtesë të sigurisë në terminalin e fluturimeve të brendshme të aeroportit të Kayseri pas incidentit, tha NTV.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...