Aksident mes trenit dhe kamionit në Gjermani, 20 të lënduar - Bota Sot
Aksident mes trenit dhe kamionit në Gjermani, 20 të lënduar

Evropë

Aksident mes trenit dhe kamionit në Gjermani, 20 të lënduar

Më: 8 maj 2019 Në ora: 12:14
Ilustrim

Së paku 20 persona janë lënduar sot në një ndeshje mes trenit dhe kamionit në Rendsburg në Gjermaninë veriore.

Në vendin e ngjarjes gjenden pjesëtarë të shërbimet të shpëtimit, transmeton Metro britanike.

Një person është në rrezik për jetë, nëntë janë lënduar rendë derisa 10 tjerë janë më pak të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...