Dështojnë bisedimet rreth Brexit? - Bota Sot
Dështojnë bisedimet rreth Brexit?

Evropë

Dështojnë bisedimet rreth Brexit?

Më: 8 maj 2019 Në ora: 13:14
Ilustrim

Bisedimet midis qeverisë britanike dhe Partisë më të madhe opozitare, asaj Laburiste në një përpjekje për të gjetur një zgjidhje për Brexit, janë pranë dështimit, tha redaktori i televizionit britanik ITV, Robert Ivon.

Sipas tij, bashkëbiseduesit thanë se nuk prisnin që do të kishte një ndryshim dhe se bisedimet më vonë do të shpalleshin të vdekura, raporton Reuters.

Për shkak të këtij lajmi, vlera e funtës ra nën 1.30 dollarë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...