Në Gjermani gjenden trupat e tre personave të vrarë me shigjeta - Bota Sot
Në Gjermani gjenden trupat e tre personave të vrarë me shigjeta

Evropë

Në Gjermani gjenden trupat e tre personave të vrarë me shigjeta

Më: 12 maj 2019 Në ora: 16:10
Në Gjermani gjenden trupat e tre personave të vrarë me shigjeta

Policia gjermane njoftoi sot se ka hapur një hetim pasi ka gjetur trupat e tre personave të vrarë me shigjeta në një dhomë hoteli në Bavari.

Punonjësit e një hoteli në qytetin e Pasaut gjetën trupat e një burri 53 vjeç dhe dy gra 33 dhe 30-vjeç.

Siç deklaroi policia, ata janë shtetas gjermanë.

Kufomat e personave të vdekur janë dërguar me urdhër të prokurorit për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...