Çfarë njerëz jemi? Vozitësi ndërron jetë pas aksidentit, një person e xhiron dhe qeshet - Bota Sot
Çfarë njerëz jemi? Vozitësi ndërron jetë pas aksidentit, një person e xhiron dhe qeshet

Evropë

Çfarë njerëz jemi? Vozitësi ndërron jetë pas aksidentit, një person e xhiron dhe qeshet

Më: 20 maj 2019 Në ora: 23:59
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një burrë i panjohur e ka humbur jetën sot në një aksident në rrugën magjistrale Mostar-Jabllanica në Bosnje dhe Hercegovinë.

Aksidenti ka ndodhur kur një person e ka goditur autobusin dhe ka ndërruar jetë në vend.

Pas personit që pësoi shkonte një veturë në të cilën gjendeshin disa persona dhe të cilët e xhiruan tërë ngjarjen,shkruan Ballkani.info.

Mirëpo,ajo që ngjalli mllef në rrjetet sociale dhe ku komentuan shumë persona është fakti se autori i videos gjatë gjithë kohës komenton dhe pas aksidentit ai as nuk ia jep ndihmën e parë të aksidentuarit,por vetëm qeshët.

Shikojeni vet dhe binduni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...