Boris dhe Carrie shihen së bashku pas thashethemeve për ndarjen e tyre - Bota Sot
Boris dhe Carrie shihen së bashku pas thashethemeve për ndarjen e tyre

Evropë

Boris dhe Carrie shihen së bashku pas thashethemeve për ndarjen e tyre

Nga: M.H Më: 24 qershor 2019 Në ora: 14:37
Boris Johnson dhe Carrie

Kandidati për Kryeministër të Britans së Madhe Boris Johnson, është parë së bashku më të dashuren Carrie, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ditë më parë kanë rrjedhur thashethëme rreth ndarjes së tyre për shkak se policia ka pasur një ankesw lidhur me lidhjen e tyre.

Mirëpo imazhet më të reja kanë dalë duke u parë ata dorë më dorë dhe duke qeshur në fshat Sussex dje pasdite. Kështu duke minuar pretendimet se marrëdhënia e tyre është në krizë, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Një burim i tha MailOnline: 'Ka pasur kaq shumë gjëra të pakuptimta për të mbrojtur rreth marrëdhënieve të tyre. E vërteta është se ata e duan shumë njëri-tjetrin dhe duan të martohen sapo ka ardhur koha. Boris vetëm ka sy për Carrie dhe ajo është goditur plotësisht me të '.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...