"Apokalips" në Stamboll, përmbyten rrugët dhe sheshet - Bota Sot
"Apokalips" në Stamboll, përmbyten rrugët dhe sheshet

Evropë

"Apokalips" në Stamboll, përmbyten rrugët dhe sheshet

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 18:21
Foto

Reshjet e pasdites së sotme kanë përmbytur lagje të tëra në Stamboll përfshi edhe pjesën turistike. 

Mediat lokale raportojnë për një nivel të lartë reshjesh, si rrallë herë më parë, gjë e cila ka bërë që rrugicat të kthehen në lumenj dhe sheshet në liqene.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat