Mësoni 9 fakte që tregojnë sa e çuditshme është mbretëresha Elizabetë - Bota Sot
Mësoni 9 fakte që tregojnë sa e çuditshme është mbretëresha Elizabetë

Evropë

Mësoni 9 fakte që tregojnë sa e çuditshme është mbretëresha Elizabetë

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 00:00
Mbretëresha Elizabetë

Ndonjëherë zakonet e njerëzve dhe veprimet e tyre nga shkaktojnë të qeshura dhe në mendje na lind ideja “sa i çuditshëm ku njeri”.

Por falë këtyre veprimeve, ne jemi të ndryshim dhe shumë “funny”. Mbretëresha Elizabetë II nuk është përjashtim.

Ajo gjithashtu ka disa zakone të çuditshme, transmeton shqiptarja.com.

‘Bright Side’ na sjell disa fakte interesante për mbretëreshën.

Disa prej tyre na tregojnë që dhe ajo është një njeri normal, diçka që ne e harrojmë shpesh, dhe disa të tjera na tregojnë se është një njeri shumë simpatik.

Ajo kurrë nuk udhëton pa një qese me gjak me vete

Ajo nuk i pëlqen dritaret e shtëpisë të hapura

I urren akujt kuba

Nuk pëlqen tek një djalë mjekrën dhe papionin

I vendos veshjeve numra

I adhuron mjedrat, por nuk i ha kurrë në publik

Ajo ka një punonjëse të veçantë që i vesh këpucët

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat