I rrëzoi motoçikletën me veturë, shikoni çfarë rrahje mes shoferëve - Bota Sot
I rrëzoi motoçikletën me veturë, shikoni çfarë rrahje mes shoferëve

Evropë

I rrëzoi motoçikletën me veturë, shikoni çfarë rrahje mes shoferëve

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 22:52
Foto

Ky është momenti shokues kur një shofer goditi një motoçiklist me një çekiç gjatë një rrahje në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur një Londër, dhe është kapur nga kamerat e sigurisë si dhe nga kalimtarët.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat