8 vjeçari u vjedh makinën prindërve, përfundon në autostradë me 140 km/orë - Bota Sot
8 vjeçari u vjedh makinën prindërve, përfundon në autostradë me 140 km/orë

Evropë

8 vjeçari u vjedh makinën prindërve, përfundon në autostradë me 140 km/orë

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 06:22
Ilustrim

Një 8-vjeçar në Gjermani vodhi makinën e prindërve të tij për një shëtitje në autostradë me 140 km / orë ka thënë policia.

Fëmija u gjet në autostradën A44, të mërkurën herët në mëmgjes duke shkuar drejt qytetit të Dortmundit.

Ai kishte vendosur dritat e paralajmërimit të rrezikut dhe kishte vendosur një trekëndësh të vogël paralajmërues pas makinës.

Pasi u gjet, policia tha që djali u tha atyre: “Unë thjesht doja të vozisja pak”, para se djaloshi të shpërthente në lot.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...