Evakuohet plotësisht një nga plazhet më të famshëm të Barcelonës - Bota Sot
Evakuohet plotësisht një nga plazhet më të famshëm të Barcelonës

Evropë

Evakuohet plotësisht një nga plazhet më të famshëm të Barcelonës

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 18:16
Foto

Policia ka evakuuar njërën nga plazhet më të famshme të Barcelonës, pas dyshimeve për një pajisje shpërthyese.

Ekipi special për deminim në plazhin San Sebastian ka identifikuar një bombë nga Lufta Civile Spanjolle, raporton AP.

Plazhi, i cili ishte plot me pushues, u evakuua plotësisht dhe u vendos një kordon policie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat