Angela Merkelit i bie peshqiri: Kush do të thoshte se duket kështu? - Bota Sot
Angela Merkelit i bie peshqiri: Kush do të thoshte se duket kështu?

Evropë

Angela Merkelit i bie peshqiri: Kush do të thoshte se duket kështu?

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 19:27
Angela Merkel

Nuk dihet shumë për jetën private të Angela Merkel dhe ajo nuk ekspozon gjithçka për publikun.

Ajo udhëheq një jetë shumë të thjeshtë. Shumica as nuk i dinë detajet - mban në mënyrë të përsosur detajet e jetës së saj nën kontroll.

Kurdoherë që e shohim në një paraqitje publike, ajo është gjithmonë e veshur mjeshtërisht, siç është rasti me kancelaren gjermane. Sidoqoftë, një foto e Angela Merkel me një kostum larje doli në publik.

Angela është një person për të cilën flitet shumë. Të gjithë do të bien dakord që ajo është modeste dhe nuk zbulon shumë për jetën e saj private. Megjithatë, kësaj radhe, ajo zbuloi linjat e saj dhe komentet për të janë kryesisht pozitive.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat