Vajza dy-vjeçare vret aksidentalisht të ëmën, në makinë - Bota Sot
Vajza dy-vjeçare vret aksidentalisht të ëmën, në makinë

Evropë

Vajza dy-vjeçare vret aksidentalisht të ëmën, në makinë

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 06:36
Yulia Sharko, Artur dhe vajza

Një nënë e re mbeti e vrarë aksidentalisht nga vajza e saj dy vjeçare, pasi mbylli dritaren e BMW duke shtypur butonin automatik të makinës, në Bjellorusi

Yulia Sharko, 21 vjeçe, u përpoq ta merrte vajzën nga makina përmes dritares së sediljes së përparme, kur ndodhi edhe ngjarja tragjike.

Fëmija shtypi çelësin automatik – për mbylljen e dritares, dhe xhami vrau nënën e saj.

Image

Burri i saj Artur nxiroi dhe e nxori atë, por e gjeti në gjendje kritike për jetën. Ajo vdiq tetë ditë më vonë nga dëmtimi i trurit në spitalin rajonal Brest, në jug-perëndim të Bjellorusisë.

Gruaja ndërroi jetë, teksa priste të festonte ditëlindjen e 21-të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...