Italiani që zhytet me anakondën shtatë metra të gjatë - Bota Sot
Italiani që zhytet me anakondën shtatë metra të gjatë

Evropë

Italiani që zhytet me anakondën shtatë metra të gjatë

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 00:42

Një sfidë sa e rrezikshme, aq edhe e guximshme. Zhytësi italian Bartolomeo Bove i ka surprizuar të gjithë, teksa ka notuar ballë për ballë me një anakondë 7 metër nën ujërat e Rio Formasos në Brazil.

Kjo nuk është hera e parë për Boven, i cili provon këto sfida ekstreme, pasi në të kaluarën, ai ka bërë zhytje me peshkaqenë, aligatorë dhe luanë deti!

Për sa i përket anakondës, ajo nuk ishte agresive, megjithëse ka potencialin fizik për të mbytur një njeri në pak sekonda! Për më tepër ndiqni pamjet…

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat