Me të dashurën në Ferrari, djali i shkatërron të atit makinën 300 mijë euro - Bota Sot
Me të dashurën në Ferrari, djali i shkatërron të atit makinën 300 mijë euro

Evropë

Me të dashurën në Ferrari, djali i shkatërron të atit makinën 300 mijë euro

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 15:23
Aksidenti

Djali shkatërron makinën 300 mijë euro të të atit. Ka ndodhur në Itali.

Ferrari 812 i Lauro Buoro, një ndër themeluesit e Nice spa, kompania lider në sektorin e automatizimit në Ordezo të Italisë u përfshi në një aksident të dielën e kaluar

Djali i tij Tomaso ishte në bord me një shoqe kur humbi kontrollin dhe është përplasur me murin e një banesë. 

Fatmirësisht dy të rinjtë nuk janë dëmtuar, por nuk mund të thuhet kjo për makinën e cila është shkatërruar tërësisht.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...