Alarm për bombë pranë kolegjit në Britani - Bota Sot
Alarm për bombë pranë kolegjit në Britani

Evropë

Alarm për bombë pranë kolegjit në Britani

Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 09:14
Foto ilustrim

Një alarm për bombë pranë një kolegji në Britani vuri në lëvizje autoritetet e policisë.

Nga hetimet paraprake policia deklaroi se një çantë e lënë pranë një biznesi ishte shkaku i këtij alarmi.

Pas verifikimeve të forcave xhenerike dhe të qenve të trajnuar rezultoi se ishte alarm fals.

Një dëshmitar okular deklaroi se dy godina u evakuuan menjëherë pas alarmit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat