Shkatërron katër vetura duke dalë nga parkingu - Bota Sot
Shkatërron katër vetura duke dalë nga parkingu

Evropë

Shkatërron katër vetura duke dalë nga parkingu

Më: 17 janar 2020 Në ora: 13:03
Aksidenti

Një grua është bërë lajm i ditës në Britaninë e madhe nga gazeta “the Sun” për shkak të mënyrës së saj shumë origjinale për të dalë nga parkimi me automjetin e saj.

Para se të largohej, ajo ka humbur kontrollin e makinës duke marrë gjithçka para.

Pronarëve te makinave te shkatërruara nuk ju mbeti gjë tjetër përveç se të lajmëronin policinë dhe te merrnin sendet personale nga mjetet.

Image
Aksidenti
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat