Ky ishte reagimi i mysafirëve në studio kur u dëgjua tërmeti në Turqi - Bota Sot
Ky ishte reagimi i mysafirëve në studio kur u dëgjua tërmeti në Turqi

Evropë

Ky ishte reagimi i mysafirëve në studio kur u dëgjua tërmeti në Turqi

Më: 24 janar 2020 Në ora: 22:33
Pamje nga vendi i ngjarjes

Momenti i tërmetit të fuqishëm që të premten në mbrëmje goditi Turqinë, u ndje edhe gjatë transmetimin direkt të TRT 2.

Nga ajo që shihet në videon e publikuar nga mediat turke, të ftuarit dhe moderatori ndaluan bisedën e tyre për një moment, por asnjëri nuk lëvizi nga vendi.

Ndërsa, disa nga të pranishmit u ngritën në këmbë për të ikur, moderatori i emisionit dhe të ftuarit u bënë thirrje që të qetësohen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat