Konfirmohen 73 raste të reja me koronavirus në Serbi - Bota Sot
Konfirmohen 73 raste të reja me koronavirus në Serbi

Evropë

Konfirmohen 73 raste të reja me koronavirus në Serbi

Më: 26 mars 2020 Në ora: 15:12
Foto ilustrim

Janë konfirmuar 73 raste të reja të koronavirusit në Serbi, duke rritur kështu bilancin në 457.

Nga raporti i fundit deri në 15.00, u testuan mostrat e 295 individëve, 73 prej të cilëve ishin pozitivë dhe 222 negativë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat